Atos
Atos 2020-ban született csodaszép kaukázusi fiú, aki valamiért feleslegessé vált.
Alapvetően nagyon kedves természetű kutya. Sem a többi kutyára, sem a cicákra nem reagál csúnyán. A macskákon inkább „átnéz” – persze ha valaki szó szerint a szájába sétálna, azt érthetően nem venné jó néven.
Kezdetben még a küszöböt sem merte átlépni, de szépen, fokozatosan nyílik a világ felé. Szeret sétálni, pacsit is ad.
Ha szeretnél Atossal megismerkedni, hétvégén önkénteseink segítenek ebben.
Nagyon köszönjük, ha hírét viszitek! 🐾













